GRUNT OHLÁŠKY ROLNÍCI PLODINY ORBA! ZÁHUMENKY KRČMA

°8. 10. 2016   TAAB Z TREVÍRU   Dejvická Klubovna, Praha°


Bratranci Veverkové pořádali v sobotu 8.10.2016 v Dejvické Klubovně koncert výborného Jethro Tull revivalu z německého Trieru neboli Trevíru, kapely Thick As A Brick.

V první části této fotogalerie naleznete fotky z tohoto večera od pana Petra Makovičky, za které mu zde tímto velmi děkujeme.

Ve druhé části naleznete fotky od pana Jirky Klimenta - první fotka je z Českých Budějovic (je u ní i GPS souřadnice kde byla vyfocena - mimochodem stejně jako i u většiny ostatních fotek a to nejen v této galerii) a dokumentuje vylepený plakát zvoucí do pražské Dejvické Klubovny až v dalekých jižních Čechách - díky Jirko za pomoc při propagaci a také za další fotky z této události!

Následuje velice zajímavá minigalerie čtyř fotek od našeho Dědka Jaromíra Veverky, na které jsou zachyceny různé a roztodivné věcičky, krabičky a flétničky Christopha Marxe, flétnisty z kapely Thick As A Brick. Díky Jaromíre!

A poslední část fotek je fotoreportáží z celé návštěvy "zahraniční Jethro & Limpets delegace" 5.-8. října 2016 v Praze: Ze středečního (5.10.) koncertu v Blues Sklepě (kam si The Limpets a Thick As A Brick - resp. jejich část, která přijela do Prahy v "první várce" - zašli poslechnout pravou a nefalšovanou česko-bretoňskou muziku v podání kapely Jull Dajen), ze čtvrtečního koncertu The Limpets a Pink Floyd acoustic dua v Jamm clubu, z páteční "beatlesácké" pařby v irském pubu The Irish Times a samozřejmě ze sobotního koncertu v Dejvické Klubovně, kde kromě kapely Thick As A Brick zahrál i Martin Chick Blues jam ve velmi netradiční sestavě (na flétnu si tam písknul náš Dědek Veverka, na bicí zahrál bubeník Thick As A Brick Daniel Thull a bluesovou kytaru Martina Chika, který si večer předtím narazil zápěstí, skvěle nahradil Pavel Kovacz z Red Baron Bandu. A Martin navíc díky tomu mohl hrát i na bluesovou foukačku!) A po Martinu Chikovi ještě předskočil skvělý Red Baron Band a pak již vystoupily hlavní hvězdy večera, THICK AS A BRICK. A na poslední fotce této galerie se můžete podívat na jejich skvělý playlist - přesně tak, jak ho ten večer v Dejvické Klubovně odehráli.

Všem zúčastněným, a to jak na pódiích tak i v publiku, za skvěle vydařené koncerty tohoto pražsko-trevírského miniturné děkujeme!

 
Foto (c) Petr Makovička


 
Foto (c) Jiří Klement & kol.


 
Foto (c) Dědek Veverka


 
Foto (c) Bilbo Veverka & kol.

 
<< PŘEDCHOZÍ GALERIE DALŠÍ GALERIE >>

<< ZPĚT na
všechny Fotky z veverčí éry "STAND UP" (od roku 2014)
<< ZPĚT
na všechny OHLÁŠKY