GRUNT OHLÁŠKY ROLNÍCI PLODINY ORBA! ZÁHUMENKY KRČMA

°Ondra 'Barney' Veverka°

 

Barney Veverka pochází z americké větve bratranců Veverkových, kteří kdysi v minulém století vynalézali v Americe všelijaké zemědělské vynálezy, které měly usnadňovat tamním pěstitelům ječmene jejich v potu a chmelu tváře úmornou robotu na ječmenných polích v prériích amerického Středozápadu. Avšak poté, co mu náš bratranec ze springfieldské větve bratranců Veverkových, Homer 'Simpson' Veverka, dal ochutnat místní springfieldskou specialitu, pivo Duff, tento poslední průkopník zemědělského vynalézání v Americe pověsil pomyslné ruchadlo na hřebík a začal se naplno věnovat muzice a popíjení piva Duff. Zde následuje několik daguerrotypií z této jeho předešlé americké éry. (1985 - 2017)

 
 

 

 

A následují fotografie z posledního roku, kdy se na Homerův popud usadil v Evropě a přešel tak na české odrůdy chmelu a ječmene, které mu evidentně začaly svědčit ještě více než ty americké, tedy v medicínském smyslu zcela jistojistě určitě. (2018)

 


Barney Veverka - zde již poté, co imigroval do Evropy, shodil třicet kilo a zcela tak, nejen svým jménem a skvělým andersonovským hlasem, zapadl do kapely Bratranci Veverkové - a to nikoli jen do jejich dechové sekce, jak by právě mohla napovídat poslední zde zveřejněná fotografie - přestože ji (tu dechovou sekci) zajisté významným způsobem posílil - ale i jako frontman celé naší hudební skupiny.

 

A jak probíhal konkurs, na kterém jsme Barneyho přijali, se na Youtube můžete podívat ZDE. "Homere jsi jednička, ale tvé video je podle tvého Stvořitele pro zveřejnění příliš dlouhé", napsal nám pan Youtube, když jsme se to video snažili na jeho stránky vložit. Proto tam nakonec je jen citelně "osekaná" verze - a původní, Homerem vytvořené video, které nám poslal i s osobním věnováním, naleznete na našich youtubovkách (buď na stránce nebo v souboru mp4) - nebo přímo v odkazu na mp4 ZDE.


<< PŘEDCHOZÍ VEVERKA

NÁSLEDUJÍCÍ VEVERKA >>

<< ZPĚT na
Novinky
<< ZPĚT
na Historii a Prehistorii
<< ZPĚT na
všechny ROLNÍKY